Kurumsal

CMR Kimdir CMR çiğ köfte, kurucumuz Subhi Asiltürk tarafından 2001 senesinde Gaziosmanpaşa'da seyyar el arasıyla başlayıp, ilk dükkanını 2004 yılında Sultangazi'nin Uğur Mumcu Mahallesinde açmıştır.

2004'ten sonra Adıyamanlı Çiğköfteci Subhi Usta olarak yoluna devam etmeye başlayan CMR, insanların damak tadına daha fazla hitap etmesi ve her geçen gün daha fazla beğenilmesiyle, 2007 yılında şubeleşerek, bugün ki CMR adını alır ve markalaşma yoluna gider. Kurumsal ve etkin bir altyapı kurarak, her geçen gün daha farklı bir vizyon sahibi olmanın ve günümüzde dahi hiç durmadan markamıza daha da fazla değer katmaya çalışmanın mutluluğu içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Türkiye'de ve yavru vatan Kıbrıs'ta üretim tesisleri bulunan CMR, Türkiye, Kıbrıs ve Avrupa'nın bir çok ülkesinde 100'ün üzerinde ve hızla artmaya devam eden şubeleri mevcuttur. Gelin sizde bu halkanın zinciri olun ve kalitenin farkını hissedin....

Vizyonumuz Sektöre sürekli yenilik yaparak daima kaliteli ve öncelikli insan sağlığını düşünerek, daha hijyenik ve sağlıklı ortamda ürünler üretmektir.

Misyonumuz Adıyamandan gelen asırlık lezzeti tüm dünyaya yayarak, ülkemizin tanıtımına yardımcı olmak ve herkesin kaliteli, sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamak.